سازمان مدیریت میادین میوه و تره‌بار شهرداری تهران ۱۲ جایگاه موقت را برای عرضه بهداشتی دام در روزهای عرفه و عید سعید قربان  آماده می‌کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، چهارمین جلسه عرضه بهداشتی دام با حضور رئیس ستاد، رؤسای کمیته‌ها و مدیران جایگاه‌ها در سالن اجتماعات سازمان مدیریت میادین برگزار شد.

در این جلسه، از سوی مدیران جایگاه‌ها گزارشی در خصوص آماده‌سازی به موقع جایگاه‌ها با شرایط و امکانات بهداشتی و رفاهی ارائه شد.

در ادامه جلسه نیز تاکید شد که با تمهیدات پیش‌بینی شده امسال، نیز شهروندان می‌توانند طبق روال سال‌های گذشته، دام را با قیمت مناسب و با انجام ذبح شرعی و بهداشتی از این جایگاه‌ها در سطح شهر تهران تهیه کنند.

گفتنی است، سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار با انجام معاینه قبل و بعد از ذبح دام با حضور دامپزشک، در پیشگیری از بیماری‌های مشترک میان انسان و حیوان گام برداشته است و شهروندان می‌توانند با خیالی آسوده از این مراکز در سطح شهر تهران دام مورد نیاز خود را خریداری کنند.

شایان ذکر است، امسال ۳ جایگاه ثابت و ۱۲ جایگاه موقت عرضه بهداشتی دام در روزهای عرفه و عید سعید قربان فعال و آماده خدمت رسانی به شهروندان هستند.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر اسال نمایید

نظرسنجی

مارا دنبال کنید