به گزارش بیدنا، در راستای ارج نهادن به مقام شامخ خانواده‌های معزز شهدا، جانبازان و ایثارگران، مدیران و مسئولان شرکت گلتاش با حضور در منزل یکی از از شهدای تیپ فاطمیون دیدار و گفتگو کردند.

در این دیدار توفیق افشار نژاد، مدیرعامل شرکت گلتاش ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان مدافع حرم، رشادت آنان را در دفاع از حرم ائمه معصومین مهم دانست و عنوان کرد: فرهنگ شهادت، فرهنگی ارزشمند و قابل تقدیر است و بی‌شک نتیجه رشادت‌های این شهدای والا مقام سربلندی دین اسلام و امنیتی است که امروز در کشور حاکم است.

مدیرعامل شرکت گلتاش در ادامه خاطر نشان کرد: شهدای مدافع حرم مایه افتخار و مباهات ملت ایران هستند و همچنان که این عزیزان پشتیبان و حافظ ارزش‌ها و اعتقادات ما بوده‌اند، کمترین کار برای خانواده آنان توجه و رفع مشکلاتشان است. لذا به واسطه این توفیق و حضور در میان شما از خداوند متعال ممنونیم و سعی داریم تا قدردان گوشه‌ای از این رشادت‌ها و از جان گذشتن‌ها باشیم.

لازم به ذکر است این شهید والا مقام مدافع حرم متولد سال ۱۳۵۹ در کشور افغانستان و دارای ۴ فرزند می‌باشد، وی از شهدای تیپ فاطمیون بوده که در سال ۱۳۹۴ به این فیض نائل شده و در حال حاضر این خانواده تحت سرپرستی عموی خود قرار دارند. لذا با هماهنگی بعمل آمده مقرر شد تا مجموعه شرگت گلتاش ضمن پرداخت کلیه هزینه‌های تحصیل و زندگی کودکان این شهید گرانقدر در رفع سایر نیازهای روزمره این خانواده حمایت‌هایی را داشته باشد.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

لطفا دیدگاه خود را از طریق فرم زیر اسال نمایید

نظرسنجی

مارا دنبال کنید

آگهی